Берлусконі звинуватили у зв'язку с черговою неповнолітньою повією

Як запевняє юна модель, зустріч з Берлусконі відбулась на віллі прем'єра під Міланом. Під час описуваних подій дівчині ще не було 18 років.

18-річна модель з Марокко на ім'я Рубі стверджує, що мала інтимні відносини з прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі. Вона вже подала заяву до прокуратури Італії.

Як запевняє дівчина, зустріч з Берлусконі відбулась на віллі прем'єра під Міланом. Під час описуваних подій Рубі ще не було 18 років. В якості винагороди дівчина отримала від політика певну суму грошей готівкою.

У прокуратурі повідомляють, що заяву моделі було прийнято до розгляду, однак розслідування у відношенні Сільвіо Берлусконі порушено не було. Зараз слідчі намагаються підтвердити або спростувати правдивість показань Рубі.

За словами правоохоронців, деякі частини історії моделі суперечать одна одній, отже, її звинувачення можуть бути продиктовані бажанням прославитися або заробити гроші, шантажуючи політика. До того ж заяву Рубі зробила після того, як була затримана поліцією у зв'язку з відсутністю дозволу на проживання в Італії. Дівчина попросила поліцейських відпустити її, заявивши, що знайома з прем'єром, після чого розповіла про свій зв'язок з ним.

Історія з моделлю-підлітком може розвинутись в новий сексуальний скандал навколо Берлусконі. Зауважимо, що саме по собі заняття проституцією не є в Італії протизаконним, проте законодавство забороняє неповнолітнім надавати сексуальні послуги. Законом також заборонена організована проституція. У зв'язку з цим під удар потрапляє також імпресаріо Леле Мора, який, за словами Рубі, і представив її прем'єр-міністру.

Берлусконі вже опинявся в центрі сексуального скандалу, після чого був змушений розлучитися з дружиною. Того разу мова також йшла про зв'язки з неповнолітньою повією під час вечірки на віллі прем'єра. Сам Берлусконі запевняє, що ніколи не платив жінкам за секс.

Читайте також:

З жиру Берлусконі у Швейцарії створили мило

Колишні соратники Берлусконі утворили свою партію

Ватикан розлютився на Берлусконі за невдалий жарт про євреїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: