Берлусконі звинуватили в оргіях у замку XV століття

Сільвіо Берлусконі звинуватили у використанні історичного замку для сумнівних розваг, який належить прямому нащадку Папи Римського Павла V.

Історичний замок Кастелло ді Тор Кресченца. www.worldexecutive.com
Історичний замок Кастелло ді Тор Кресченца. www.worldexecutive.com
Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі використовував для сумнівних розваг не тільки свої міланську і сардинську вілли, а й історичний замок Кастелло ді Тор Кресченца. Про це написало британське видання The Telegraph.

У Кастелло ді Тор Кресченца, зведеному в околицях Риму в XV столітті, який належить родині Боргезе, він влаштовував прийоми за участю неповнолітніх повій два-три рази на тиждень.

Ця інформація стала відома міланській прокуратурі під час прослуховування телефонних розмов Берлусконі, який перебуває під слідством.

"Цікаво, що дівчата, які розважали прем'єра в міланському маєтку, ревнували Берлусконі до його римських гостей. Ці групи, що одержали назви "дівчатка з Мілана" і "дівчатка з Риму", боролися за увагу Берлусконі і його щедрі подарунки", - пише The Telegraph .

За інформацією журналістів вечірки в римському замку влаштовувала Марія Росаріа Россі, партійна помічниця прем'єра.

Раніше повідомлялося, що італійська преса опублікувала роздруківки телефонних розмов більш ніж 20 жінок, які, як стверджується, відвідували інтимні вечірки в резиденції Берлусконі.

Кастелло ді Тор Кресченца, розташований посеред великого парку, належить принцесі Софії Боргезе Феррарі Сарданья ді Ньюбург-Гогенштейн, яка є прямим нащадком Папи Римського Павла V.

Читайте також:

Берлусконі пішов під суд за зв'язок з неповнолітньою повією

Мільйони жінок повстали проти сексизму Берлусконі

Берлусконі загрожує 15 років в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: