Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бесіду Путіна і Трампа не записували - глава американської розвідки

При цьому Коутс не виключив, що запис бесіди був зроблений російською стороною.

Директор американської національної розвідки Ден Коутс повідомив, що запис розмови президентів США Дональда Трампа і Росії Володимира Путіна, яка відбулася в Хельсінкі в двосторонньому форматі, не вівся

В інтерв'ю телеканалу NBC він сказав, що "не радив" президенту зустрічатися з Путіним "тет-а-тет", так як ця зустріч викликала занепокоєння представників служб безпеки, оскільки "запис бесіди не вівся", і були присутні тільки два перекладача.

Однак президент не пристав на його пораду, сказав глава розвідслужби, зазначивши, що не має інформації про конкретний зміст розмови лідерів двох країн.

ВідеоTime присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

При цьому Коутс не виключив, що запис бесіди був зроблений російською стороною.

У відповідь на питання про те, чи можливо, що розмова була "таємно" записана Росією, Коутс сказав: "Такий ризик завжди присутній".

Держсекретар США Майк Помпео напередодні в інтерв'ю телеканалу EWTN висловив сумнів, що стенограми переговорів Трампа з Путіним в Гельсінкі і лідером КНДР Кім Чен Ином в Сінгапурі будуть поширені.

Вибір редакції