Бесланських міліціонерів амністували

Судова колегія Верховного суду Північної Осетії не задовольнила скаргу потерпілих щодо рішення суду про застосування амністії до міліціонерів.

Бесланських міліціонерів амністували
Беслан 1-2 вересня 2004 року. (Фото: informacia.ru)
Судова колегія Верховного суду Північної Осетії не задовольнила скаргу потерпілих щодо рішення суду про застосування амністії до міліціонерів, яких звинуватили в халатності, що призвела до загибелі людей у зв'язку з терактом в Беслані.

"Суд визначив, що ухвала Правобережного суду від 29 травня 2007 року про припинення кримінальної справи відносно Айдарова Мирослава, Муртазова Таймураза і Гурама Дряєва внаслідок акту про амністію залишити без зміни", - проголосив після двогодинного засідання в дорадчій кімнаті головуючий суддя Цебоєв.

Він пояснив потерпівшим, що поширений на підсудних акт про амністію не є їх реабілітацією. "Це їх не виправдовує. Це означає, що провина їх визнана, і вони не заперечують своєї провини", - сказав він.

6 червня 2007 року потерпілі в результаті теракту в Беслане 1-2 вересня 2004 року подали скаргу на рішення Правобережного суду про амністію трьох керівників Правобережного РОВД.

Рішення суду потерпілі вважали незаконними і вимагали продовження судових слухань, в яких буде встановлений ступінь провини підсудних. Виїзне засідання судової колегії Верховного суду республіки пройшло в Беслані.

У залі судну були присутні 30 потерпілих. Не дивлячись на їх вимоги, засідання пройшло без підсудних, які написали заяви про відмову прийти до суду, посилаючись на стан здоров'я.

У результаті теракту в Беслані загинули 333 людини, серед яких 186 дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: