Без екзамену з мови: у РФ зібралися видавати українцям російський паспорт по пільгах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Надавати російське громадянство в пріоритеті можуть також білорусам і вихідцям з Придністров'я.

У РФ глава комітету Держдуми з розвитку громадянського суспільства, громадських і релігійних об'єднань Сергій Гаврилов розповів про категорії громадян, які зможуть одержати громадянство Росії в пріоритетному порядку.

Про це передає ТАСС.

За його словами, потрібно запропонувати зміни в законодавстві.

«В самому законі вказати категорії, для яких ось таке пільгове, по суті, надання громадянства буде пріоритетним. Я вважаю, що це в першу чергу - це громадяни України, Білорусі та Придністров'я», — повідомив парламентарій.

Повідомляється про можливість спрощеного надання громадянства для громадян України, зокрема, для тих, хто проживає на Донеччині.

Для таких мігрантів пропишуть в законі спрощені процедури, наприклад, відмову від іспиту з російської мови для громадян України і Білорусії.

Нову міграційну політику можна очікувати вже восени.

Раніше 7 серпня в нижню палату російського парламенту надійшов на розгляд законопроект про наділення президента повноваженнями щодо визначення категорій іноземних громадян, який зможуть отримати російське громадянство в спрощеному порядку.

Раніше повідомлялося, що більшість затриманих на Донбасі бойовиків, які потрапили в полон оперативного командування "Північ", мають російське громадянство.

Про це повідомив прес-секретар оперативного командування "Північ" Анатолій Прошин.

ВідеоЩоб отримати українське громадянство, необхідно буде складати іспит на знання державної мови

Відтепер всі охочі отримати український паспорт повинні будуть здати іспит на знання української. Це - одне із положень указу про десятиліття української мови, яке підписав президент України Петро Порошенко. Протягом двох місяців Кабмін має створити програму розвитку української на наступні десять років, зокрема, затвердити правила написання іспиту. 

Щоб отримати українське громадянство, необхідно буде складати іспит на знання державної мови

Вибір редакції