Без несподіванок: росіяни "протягують" в Держдуму Жириновського, комуністів і пропутінську партію

У ЦВК оприлюднили проміжні результати.

У російську Держдуму, за даними підрахунку 48% голосів, проходять сім партій.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Раніше вночі під час підрахунку бюлетенів число партій, що потрапляють в Думу, збільшувалося до 9-ти. Серед них чотири парламентські - впевнено перемагає по федеральному округу прокремлівська "Єдина Росія", ЛДПР і КПРФ, які змагаються за 2 місце, "Справедлива Росія" на 4 місці - і п'ять непарламентських: "Родина", "Комуністи Росії", "Громадянська платформа", "Партія Зростання" і "Яблуко". Кожна з цих партій лідирувала в одному з одномандатних округів, претендуючи на один мандат.

Однак до 02:40 (48,10% голосів) "Яблуко" і "Комуністи Росії" втратили лідерство в одномандатних округах, у результаті число партій, які претендують на депутатські мандати, зменшилося з 9-ти до 7-ми.

При цьому КПРФ з відривом у 0,05% обігнала ЛДПР на виборах по федеральному округу. Комуністична партія отримує 14,47%, а ЛДПР - 14,42%. Таким чином, у боротьбі за друге місце змінився лідер. Перше місце - за "Єдиною Росією".

Раніше в російській ЦВК повідомляли, що за підсумками обробки 36,40% голосів явка виборців становить 46,72%.

ВідеоУ Києві та Одесі активісти вийшли проти російських виборів на українських територіях

Нагадаємо, що в неділю, 18 вересня, у Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи.

Москва вперше організувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – в Криму і Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства і консульств.

Залиште свій коментар

Наступна публікація