Без стіни Трампа: американські Сенат і Палата представників ухвалили законопроект про припинення "шатдауну"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ передали на підпис президенту США Дональду Трампу.

У США Сенат і Палата представників ухвалили законопроект про припинення "шатдауну" до 15 лютого 2019 року та передали його на підпис американському президенту Дональду Трампу. Відзначимо, що документ не передбачає виділення додаткових коштів на будівництво стіни, спорудження якої лобіював глава США, на американському кордоні з Мексикою.

Про це інформує АР.

Лідер демократів Сенату Чак Шумер назвав ситуацію уроком для Трампа. Мовляв, президент подумав, що може зламати демократів, але він цього не зробив.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі зазначила, що в єдності "наша сила" і додала, що це - те, що може недооцінити американський президент.

Додамо, що Трамп раніше зауважував, що "шатдаун" може продовжитись після 15 лютого.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковані. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушену неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

ВідеоПропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нині через бюджетну кризу свою роботу згортають 9 з 15 американських міністерств - зокрема, державний департамент, міністерства внутрішньої безпеки, транспорту та сільського господарства. Все через те, що у Сенаті представники республіканської і демократичної партій не можуть затвердити бюджет. 

Пропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції