Без світла та ліків: з'явилося відео, як у Бейруті породілля народила немовля одразу після вибуху

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Без світла та ліків: з'явилося відео, як у Бейруті породілля народила немовля одразу після вибуху

Фото: Eddy Khnaisser // Facebook

Вибухова хвиля увірвалася до лікарняної палати.

У момент вибуху в столиці Лівану Бейруті медики готували дружину Едмонда Хнайсера Емму до пологів. 

Чоловік встиг зазнімкувати, як вибухова хвиля увірвалася до лікарняної палати, повідомляє CNN.

За словами Хнайсера, його син народився за кілька хвилин після вибуху. "Усе навколо було розбито, - пригадав чоловік. - Я забрав усе з дружини, допоміг медсестрі піднятися на підлогу просто перед її ліжком, а потім я потягнув ліжко дружини в безпечне місце".

Едмонд перевіз Емму до кімнати, яка, за його словами, не постраждала від вибуху, та очікував на лікарів. Чоловік додав, що вибух пошкодив медичні засоби. 

"Вони зашили один одного, вони були дуже професійними, а потім розпочали роботу так, ніби нічого не сталося, - розповів він. - Моїй дружині довелося народжувати без будь-яких ліків. При цьому не було освітлення, тому лікарі та медсестри освітлювали мою дружину мобільними телефонами".

Батьки подружжя очікували на них з іншого боку лікарні, тому, коли Едмонд переконався у тому, що його дружина в безпеці та в оточенні лікарів, побіг шукати рідних. 

"Це був справжній лабіринт, - сказав Едмонд. - Все було повністю знищено".

Мама Едмонда отримала травму легенів через перелом кінцівки, але він повідомив, що нині вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії у стабільному стані та одужує.

Чоловік подякував медикам, які прийняли пологи у його дружини, та назвав їх "супергероями": "Вони могли просто піти, злякатися і піти, але ніхто з них не пішов".

Увечері п'ятниці, 7 серпня, пара нарешті змогла забрати новонародженого Джорджа додому. Чоловік додав, що нині його родина здорова та перебуває у безпеці.

Yesterday My son George was Born under a catostraphic blast! It was crazy! I did not believe we came out alive. My wife...

Опубліковано Eddy Khnaisser Середа, 5 серпня 2020 р.

Нагадаємо:

  • 4 серпня у порту ліванської столиці Бейрут прогриміли два потужні вибухи, які утворили над містом грибоподібну хмару. Вибухові хвилі швидко поширилися містом, завдавши шкоди навіть на околицях.
  • Аміачна селітра з судна, яка вибухнула у порту Бейрута, належала російському підприємцю Ігорю Гречушкіну.
  • Колишній слідчий з вибухівки Департаменту США заявив, що білі спалахи, які видно на відео вибуху, можуть свідчити про те, що вибухів було кілька і, що там, окрім аміачної селітри, могли бути інші вибухонебезпечні предмети.
  • Станом на 7 серпня повідомлялося про щонайменше 154 жертви вибуху та ще про понад 5000 поранених.

У Ліванській столиці сотні людей вийшли на мітинг – вважають, що влада винна у трагедії

У Ліванській столиці сотні людей вийшли на мітинг – вважають, що влада винна у трагедії
Наступна публікація