Без українців не впоратись: до Фінляндії полетів перший спецрейс з заробітчанами для аграрних робіт

Дата публікації
Перегляди
6412
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Без українців не впоратись: до Фінляндії полетів перший спецрейс з заробітчанами для аграрних робіт

Фото: pixabay.com

Чартер було організовано на прохання тамтешніх фермерів.

Полуниця в Європі спіє, а збирати її нікому, оскільки зазвичай, це робили українські сезонні працівники. І от сьогодні - карантинний виняток, українці полетіли спецрейсом до Фінляндії, йдеться у ТСН.16:45.

Це перший чартер, який фіни організували на прохання тамтешніх фермерів. Полетіло близько двохсот українців. А загалом до сільгоспробіт у Фінляндії планують долучити близько тисячі працівників з України.

Списки осіб та спецрейси погоджують з нашим Міністерством закордонних справ. У Фінляндії переконані, що без цих робітників їхньому сільському господарству не впоратись з весняною посівною.

Після прильоту усі заробітчани зобов'язані пройти двотижневий карантин. У докоронавірусні часи за рік у Фінляндію на заробітки їздили близько 15 тисяч українців.

Нагадаємо, Угорщина надала для транзиту заробітчанам з України 4 години на добу, потрапити до Європи на роботу попри карантин все ж можна. Місцеві сайти роз'яснюють громадянам про нововведення, запроваджені урядом Угорщини: розповідаємо, за яких умов можна поїхати до Угорщини з України та, що для цього потрібно.

Наступна публікація