"Без жодних сумнівів": Меркель підтримала конгресменок, про яких із расистськими коментарями висловлювався Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона також заявила про власну солідарність із ними.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримала темношкірих конгресменок, яких президент США Дональд Трамп закликав "забратися до своїх країн".

Про це повідомляє The Independent.

"Так, так. Без жодних сумнівів, я відкидаю (расистські коментарі Трампа –ред.) і солідарна з жінками-конгресменками, на яких він нападав", - заявила Меркель.

Нагадаємо, у США довкола президента Дональда Трампа розгорівся черговий расистський скандал. У твітері американський лідер звернувся до конгресменок-демократок та запропонував їм забратися до "своїх країн" і наводити порядок там. При цьому більшість з цих жінок народилися в США. Що стало приводом для конфлікту та які неочевидні мотиви Трампа здіймати новий скандал – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Підтримка росте: в чому секрет високих рейтингів Трампа в США

Рейтинг Дональда Трампа піднявся до рекордної позначки  - про це свідчить останнє опитування, проведене газетою Washington Post і каналом ABC News. 44% опитаних американців схвалюють роботу президента США . Експерти одразу ж кинулися шукати причину такому феноменові та робити припущення, чи вдасться Дональдові Трампу, якому ще кілька років тому пророкували імпічмент, перемогти і на наступних президентських виборах.

Підтримка росте: в чому секрет високих рейтингів Трампа в США

Залиште свій коментар

Вибір редакції