Бездомні єгиптяни вирішили  житлові проблеми: самовільно заселилися в столичні квартири

Поки влада розбирається із самоуправством, єгиптяни почали умебльовувати квартири. Всього захоплено 314 квартир, які належать житловому фонду міста.

На тлі протестів опозиції в багатьох містах Єгипту почалися масові страйки, а деякі жителі приступили до самовільного вирішення житлових проблем.

Жителі передмістя Каїра Мадінат ас-Садата самовільно заселилися в 314 квартир, які належать житловому фонду міста. Поки прокуратура проводить перевірку того, що сталося, новосели обставляють квартири меблями.

Тим часом, у місті Порт-Саїд на Середземному морі близько трьох тисяч людей прийшли до будівлі адміністрації, щоб вимагати поліпшення житлових умов.

Під час мітингу демонстранти виявили, що скарги на нестерпні умови життя, котрі вони раніше передавали адміністрації, викинуті на смітник. Після цього люди закидали камінням і підпалили будівлю адміністрації.

У Каїрі на мітинг вийшли працівники єгипетської держкомпанії зв'язку Egypt Telecom. Вони перекрили одну з центральних вулиць столиці, зажадавши відправити у відставку раду директорів, а також підвищити зарплати і переглянути політику заохочень працівників корпорації.

Також провели акції з вимогою поліпшення матеріального становища працівники єгипетських залізниць, аеропортів, електростанцій.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

"Аль-Джазіра" оприлюднила відео, на якому натовп лінчує прихильників Мубарака

Єгипетські ісламісти дали Мубараку тиждень, щоб піти добровільно

У кривававих зіткненнях загинули майже 300 єгиптян

ВідеоНа тлі протестів опозиції в багатьох містах Єгипту почалися масові страйки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: