"Безкінечний ланцюг голодувальників": відомі французи відмовляться від їжі на підтримку Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акція буде проходити під стінами посольства Росії.

14 вересня у Парижі на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова запускають "Безкінечний ланцюг голодувальників".

Про це повідомляє фрацузьке видання Liberation.

Починаючи з 9 години ранку цієї п'ятниці відомі французькі митці, політики та інтелектуали будуть по дню голодувати перед посольством Росії в Парижі, вимагаючи звільнення Сенцова та всіх українських політичних в'язнів Кремля.

Розпочне акцію колишня міністр юстиції Франції, Крістіан Тобіра.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоСенцова можуть нагородити премією за свободу слова

Незаконно ув’язненого Росією режисера номінувала Європейська народна партія, яка має найбільшу фракцію у Європарламенті. Відзнаку за свободу слова у ЄС вручають щороку. Переможця оголосять наприкінці жовтня. 

Сенцова можуть нагородити премією за свободу слова

Залиште свій коментар

Вибір редакції