Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В уряді вважають, що це допоможе уникнути масових заворушень.

Влада Франції роздумує над введенням режиму надзвичайного стану через масові мітинги "жовтих жилетів" у Парижі.

Про це повідомляє Reuters.

Представник французького уряду Бенжамен Гриво розповів, що ініціатива запропонована для того, щоб не допустити повторення масових вуличних заворушень.

"Ми повинні думати про ті заходи, які можна вжити для того, щоб запобігти подібним інцидентам", - сказав він.

В результаті заворушень під час паливних протестів у суботу, 1 грудня, в Парижі правоохоронці затримали 378 людей, поранення дістали 133 особи.

Учасники протестів зводили барикади, палили автомобілі, били вітрини, вступали в сутички з поліцією та групами інших протестувальників.

"Це була стратегія, керована професіоналами безладу, майстрами своєї справи" - сказав глава МВС Крістоф Кастанер.

Нагадаємо, протести проти підвищення цін на пальне розпочались у Франції два тижні тому. В них вже загинули двоє людей, ще понад 750 осіб отримали тілесні ушкодження. Попри масові протести уряд Франції планує дотримуватися свого плану щодо подальшого підвищення акцизів на пальне, заявив прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп. 

Крім того, поліцейські заарештували чоловіка, учасника  протестів "жовтих жилетів", який з гранатою в руках вимагав зустрічі з президентом країни Еммануелем Макроном.

ВідеоПротести у Франції переростають у повний безлад та сутички з поліцією

Центр Парижа охоплений полум’ям та димом. На Єлисейських полях, що ведуть до Тріумфальної арки, кілька тисяч людей вийшли на протести проти підвищення податків на пальне. У поліцію вони жбурляють пляшки із займистими речовини та підпалюють автівки й сміттєві баки. Поліція намагається протестувальників розігнати сльозогінним газом, шумовими гранатами та водометами. 

Протести у Франції переростають у повний безлад та сутички з поліцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції