Безлади в Індії

Комендантська година введена в суботу в індійському місті Аллахабад через безлади, спровоковані чутками про знайдену копію оскверненої священної книги.

Комендантська година введена в суботу у ряді районів індійського міста Аллахабад через безлади, спровоковані чутками про те, що в одному з міських храмів знайдена копія нібито оскверненої священної книги, передає індійське радіо.

У п'ятницю ввечері розгніваний натовп став збиратися біля поліцейського відділку, вимагаючи розслідувати святотатство, повідомляє радіо з посиланням на джерела в поліції.

Представники правоохоронних органів поспішили завірити присутніх, що зроблять всі необхідні дії. Проте доводи не подіяли на людей, які почали викрикувати гасла проти поліції і закидати відділок камінням.

Натовп бушував приблизно годину, пошкодивши будівлю відділку і поранивши камінням декількох поліцейських. Прибулі на місце заворушень додаткові наряди поліції почали розгін натовпу з використанням палиць і сльозоточивого газу.

Тим часом безлади почали розповсюджуватися на інші райони міста, і власті були вимушені ввести комендантську годину на території шести поліцейських відділків, щоб запобігти розповсюдженню безладів.

Також було оголошено про закриття на день всіх шкіл в Аллахабаді, який притягує сотні тисяч паломників, що прибувають, щоб покупатися на місці злиття священних для індусів річок Гангу і Ямуни.

Аналогічні події відбулися в середу в місті Агра, де розташовується знаменитий середньовічний мавзолей Тадж-Махал. Безлади, викликані загибеллю в нещасному випадку на дорозі чотирьох учасників святкового мусульманського ходу, вилилися в підпали автомобілів і вантажівок, сутички з поліцією, погроми. Повернути в місто спокій вдалося лише після введення комендантської години в декількох районах міста і обіцянки поліції розслідувати інцидент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: