"Безмаскові" зони і комендантська година: Греція ввела нові обмеження через коронавірус

"Безмаскові" зони і комендантська година: Греція ввела нові обмеження через коронавірус

Фото: pixabay.com

Комендантську годину ввели у двох районах Греції.

На грецькому острові Закінф і в місті Ханья на Криті вводиться комендантська година через зростання кількості захворюваності на коронавірус. Обмежувальні заходи будуть діяти щонайменше до 13 серпня, але можуть бути подовжені наступного тижня.

Про це йдеться на сайті генерального секретаріату цивільного захисту країни.

Таким чином влада перевела Закінтос і Ханью на "червоний", четвертий, рівень. Так, в цих районах від 6 серпня буде заборонено пересування від 01:00 до 06:00, за винятком поїздок на роботу. Також дозволятимуть перебувати на вулиці, якщо є  серйозні проблеми зі здоров'ям і є потреба у потраплянні до медзакладу.

Крім того, вводиться заборона на цілодобову музику в закладах громадського харчування і в розважальних закладах. Також в цих районах і у всій країні заборонено проведення будь-яких заходів з присутністю понад 20 осіб на приватній, непрофесійної території. Адміністративний штраф - від € 50 тис. 

Крім того, як повідомляє Ekirikas, в ресторанах країни ввели "безмаскові" зони для вакцинованих від коронавірусу. Зокрема, в обідніх зонах і центрах, де проводяться розважальні та спортивні шоу, виділені дві зони: для вакцинованих і тих, хто перехворів, де не потрібно буде носити маску,  для невакцинованих людей з негативним ПЛР-тестом.

Нагадаємо, від 30 липня до 20 серпня Чорногорія вимагає пред'явлення COVID-сертифікатів для відвідання ресторанів і барів у приміщенні, нічних клубів та будь-яких спортивних заходів. Нові правила стосуються зокрема й туристів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: у Греції фіксують аномальну спеку

Новини світу: у Греції фіксують аномальну спеку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація