"Безпека в пріоритеті". Boeing рекомендує призупинити польоти всього авіапарку літаків моделі 737 Max

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього у світі налічується 371 літак зазначеної моделі.

Корпорація The Boeing Company заявила, що впевнена у безпеці своїх літаків, втім рекомендує тимчасове припинення польотів всього світового парку літаків Boeing 737 Max, що складається з 371 одиниці.

Про це йдеться у заяві компанії.

"Boeing як і раніше повністю впевнений у безпеці 737 MAX. Однак після консультації з Федеральним управлінням з авіації США (FAA), Національною радою з безпеки на транспорті США (NTSB), а також з авіаційною владою і нашими клієнтами по всьому світу, Boeing ухвалив рішення дотриматися обережності для того, щоб заспокоїти громадськість щодо безпеки повітряних суден, і рекомендує тимчасове припинення польотів всього світового парку 371-го літака 737 Max", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанія робить все для того, щоб зрозуміти причину нещасних випадків у співпраці зі слідчими, і для того, щоб вжити заходів щодо підвищення безпеки та допомогти уникнути повторення подібних ситуацій.

Як країни відмовилися від використання Boeing 737 інфографіка оновлена 4
tsn.ua

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії всього за шість хвилин після зльоту розбився пасажирський Boeing компанії Ethiopian Airlines, на борту якого перебувало 157 людей. Жодна із осіб на борту не вижила. Літак був одним із останніх розробок Boeing - Boeing 737 Max.

Це вже не перший епізод авіакатастрофи із новими Boeing. Вранці 29 жовтня 2018 року в Індонезії сталася авіакатастрофа із 189 людьми на борту. Літак впав у море через кілька хвилин після того, як злетів із Джакарти. Жоден із тих, хто перебував на борту, не вижив. Після катастрофи в Ефіопії країни світу почали призупиняти експлуатацію Boeing 737 MAX, а сама компанія пообіцяла оновити програмне забезпечення своїх літаків.

ВідеоУкраїна тимчасово закрила свій повітряний простір для літаків Boeing 737 MAX

Саме ця модель літака зазнала катастрофи в Ефіопії три дні тому. Тоді загинули 157 людей із понад 30 країн. Українські ж авіакомпанії для своїх польотів Boeing 737 MAX досі не використовували. З останніх свій повітряний простір для цих літаків закрили Канада та ЄС.  

Україна тимчасово закрила свій повітряний простір для літаків Boeing 737 MAX

Залиште свій коментар

Вибір редакції