Безпілотний літак вбив п'ять людей у Пакистані

Літальний апарат випустив дві ракети, одна з яких потрапила в споруди невеликого населеного пункту, а інша - в автомобіль.

Безпілотний літак, ймовірно американський, знищив п'ять людей у Півнчіному Вазірістані - пакистанському гірському регіоні, який розташований на кордоні з Афганістаном.

Літальний апарат випустив дві ракети, одна з яких потрапила в споруди невеликого населеного пункту, а інша - в автомобіль. Атаковано було територію, яка контролюється місцевим крилом терористичної організації "Аль-Кайєда". В результаті був убитий водій автомобіля і чотири людини, які перебували в селищі.

Останнім часом США провели серію атак на табори терористів, які розташовані в прикордонних областях Афганістану і Пакистану. При завданні ударів застосовувалася високоточна зброя. Активність дії американських озброєних сил і спецслужб зросла після теракту 30 грудня 2009 р. в афганській провінції Хост, яка забрала життя восьми людей. Четверо з них були кадровими працівниками ЦРУ США, а троє - приватними охоронцями, найнятими цією організацією.

Читайте також:

Американський безпілотник знищив 13 бойовиків у Пакистані

На ринку в Пакистані вчинено теракт: десятки жертв

Американські безпілотники обстріляли базу талібів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: