Безпрецедентний діалог. Заступник Клімкіна захоплено розповів про зустріч міністра із Трампом

За його словами, обізнані люди досі не можуть повірити, що українського очільника МЗС в один день прийняли президент, віце-президент, і державний секретар США.

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця вважає, що діалог України та Білого дому відбувається на безпрецедентному рівні.

Про це він написав у Facebook.

"За чверть століття в дипломатії і з цих років повних п'ять у Вашингтоні не можу пригадати, щоб українського міністра в один день прийняли одразу президент, віце-президент, і державний секретар США. Люди, які розуміють, що таке Вашингтон, мабуть, все ще щиро не можуть у це повірити... Але головне - це зміст діалогу з Адміністрацією США, який завдяки особистим контактам президента і міністра, а також посла Валерія Чалого залишається безпрецедентним", - зазначив дипломат.

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з американським президентом Дональдом Трампом та віце-президентом Майклом Пенсом. Вони обговорили подальшу підтримку України Сполученими Штатами.

Залиште свій коментар