Безробіття в США побило 25-річний рекорд

Особливо гостро кризу відчувають у фінансовому секторі, нерухомості, автомобільній промисловості.

За даними міністерства праці США, у квітні безробіття виросло до максимального рівня за останніх 25 років і склало 8,9%. В коментарях фахівців говориться, що зростання безробіття повністю збіглося з прогнозами аналітиків.

У березні рівень безробіття в США складав 8,5%.

Скорочення кількості робочих місць в несільскогосподарських галузях країни за вказаний період виявилось менш значним, ніж очікувалось і склало 539 тисяч місць. Прогнози аналітиків коливалися в діапазоні від 580 тисяч до 810 тисяч.

Настільки масові звільнення пов’язані з тим, що компанії відчувають проблеми із залученням коштів, а падіння попиту призвело до операційних збитків підприємств. Особливо гостро кризу відчувають у фінансовому секторі, нерухомості, автомобільній промисловості.

Уряд намагається зупинити ріст безробіття інвестуванням інфраструктурних проектів та господарства країни в цілому. У разі, якщо програма, котру розробили посадовці, запрацює, країна може отримати 3,5 мільйони робочих місць.

Варто відзначити, що зростання безробіття на тлі світової фінансової кризи зафіксовано в усьому світі. Наприклад, Росія кілька разів за останні місяці змушена підвищувати прогноз кількості безробітних до кінця року.

Уряд Путіна очікує, що кількість офіційно зареєстрованих безробітних росіян складе 2,8 мільйона, а загальна кількість безробітних не перевищить 5,5 мільйонів.

Читайте також:

Звільненим працівникам дозволили звертатися до суду за грішми

Уряд заперечує, що українські заробітчани масово вертаються додому

В Україні стало на 30 тисяч безробітних менше

В Україні офіційно один з найнижчих рівнів безробіття у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: