Безстрокова комендантська година

Уряд Іраку вводить у Багдаді безстрокову комендантську годину після вибуху у шиїтській святині - мечеті Аль-Аскарі.

Уряд Іраку вводить у Багдаді безстрокову комендантську годину, повідомило  агентство "Reuters" з посиланням на заяву канцелярії прем’єр-міністра країни Нурі аль-Маліки.

Комендантська година, що вводиться в іракській столиці з 15:00 за місцевим часом (14:00 за київським), буде діяти безстроково аж до особливого розпорядження.

Рішення про введення в столиці Іраку комендантської години було прийнято іракським керівництвом після того, як у середу, 13 червня, зранку у місті Самарра бойовики підірвали два мінарети відомої шиїтської святині - мечеті Аль-Аскарі. У результаті вибуху були серйозно пошкоджені два мінарети, інформація про жертви і потерпілих поки що не надходила.

Це вже не перший теракт у розташованому північніше Багдада місті Самарра мечеті Аль-Аскари, де поховані два поважаних шиїтських імами - Алі аль-Хаді та Хасан аль-Аскарі.

Організований 22 лютого 2006 року зв’язаними з міжнародною терористичною організацією Аль-Каїда суннітськими бойовиками вибух в цій мечеті, став поштовхом до росту насильства на міжконфесійному ґрунтові, жертвами якого стали сотні іракців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: