Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безтурботне обличчя і сивина. Оприлюднено перше фото радника Януковича з в'язниці

Його перевели в іншу в'язницю.

Колишній голова передвиборного штабу президента Дональда Трампа і радник президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт прибув до в'язниці в Александрії, штат Вірджинія, куди його перевели з попереднього місця утримання.

Про це повідомляє CNN.

В Центрі ув'язнення в Александрії йому зробили традиційну фотографію для в'язнів, на якій Манафорта зображено у спеціальному одязі для утримуваних. На фото він має безтурботний вираз обличчя, щетину і сиве волосся.

Пол Манафорт
Reuters
Пол Манафорт

Повідомляється, що в Александрії екс-начальник передвиборчого штабу Трампа не матиме взаємодії з іншими ув'язненими. Після переведення Манафорт почав скаржитися, що переживає за власну безпеку, проте суддя зазначив, що  його умови значно безпечніші і кращі, ніж в інших утримуваних.

Перед переведенням до Александрії суддя сказав, що фахівці цього центру утримання мають досвід роботи з терористами, шпигунами та зрадниками. 

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції