Бхутто не довіряє уряду

Беназір Бхутто попросила світову спільноту допомогти в розслідуванні теракту в Карачі.

Екс-прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто звернулася до США й Великобританії з проханням прийняти учать у розслідуванні теракту, що відбувся в Карачі 18 жовтня.

В інтерв'ю газеті The Times Бхутто заявила, що не довіряє офіційному розслідуванню, що проводиться пакистанськими властями, і вважає за необхідне звернутися по допомогу до міжнародного співтовариства. На її думку, слід привернути іноземних фахівців, які мають досвід розслідування подібних злочинів і здатні провести всі необхідні експертизи.

Зокрема, слід з'ясувати, чому були відключені ліхтарі на вулицях, якими рухався її кортеж.

Екс-прем'єрка розповіла, що обговорювала теракт з дипломатами декількох країн, зокрема Великобританії. Крім того, вона закликала президента Пакистану Первеза Мушаррафа призначити слідчій групі нове керівництво.

18 жовтня 2007 року Беназір Бхутто повернулася до Пакистану після восьмирічного вигнання. Повернення стало можливим, оскільки з неї зняли звинувачення в корупції. На вулиці Карачі вийшли тисячі людей, щоб привітати екс-прем'єра. Пізно ввечері у натовпі, що оточував кортеж Бхутто, пролунало два вибухи, в результаті яких загинуло щонайменше 139 людей, близько 400 одержали поранення.

Беназір Бхутто звинуватила в організації терактів окремих членів уряду та відправила Мушаррафу лист зі вказівкою імен трьох людей, причетних, за її даними, до організації злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: