Бхутто порівняла Пакистан з Афганістаном

Екс-прем'єрка Пакистану Бхутто обіцяє влаштувати марш протесту проти надзвичайного стану.

Екс-прем'єрка Пакистану Беназір Бхутто, що знаходиться під домашнім арештом, має намір продовжити боротьбу за демократичні реформи й організувати марш протесту проти введення в країні надзвичайного стану.

"Я повернулася до Пакистану, щоб боротися проти екстремізму та за демократію," - заявила Бхутто, вийшовши до журналістів у столиці Ісламабаді на площу перед своїм будинком.

Вона підтвердила інформацію, що з'явилася раніше, про те, що більше 5 тисяч прихильників Партії пакистанського народу (ППН) були арештовані властями. Вона також сказала, що власті не дозволяють їй покидати свою резиденцію в Ісламабаді, але, незважаючи на всі ці заходи, Партія пакистанського народу має намір провести масовий марш протесту з Лахору до Ісламабаду 13 листопада.

"В Іраку була диктатура, не було демократії - і подивіться, до чого це призвело. В Афганістані була диктатура - і подивіться, до чого це привело. Екстремісти почали діяти спочатку на кордоні з Афганістаном, потім вони розповсюдилися в зону племен, потім Сват і розповсюджуються далі. Військовий режим не може боротися з екстремістами, тому що сам залучений в антиконституційну діяльність. Я не хочу, щоб те, що відбулося в Іраку й Афганістані, повторилося в Пакистані," - відзначила Беназір Бхутто.

Квартал, де розташований будинок сім'ї Бхутто в Ісламабаді, оточений поліцією та бронетехнікою. Нікого не випускають з її резиденції і нікого не впускають всередину.

Власті перешкоджають проведенню будь-яких маніфестацій в Ісламабаді. Кореспондент РИА Новости був свідком того, як поліція заарештувала групу жінок - активісток ППН, що намагалися пройти до резиденції Бхутто.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: