Бхутто закликає вийти на вулиці

Беназір Бхутто закликала своїх прихильників вийти на демонстрацію протесту проти введеного в країні надзвичайного стану.

Бхутто
AFP
Закликавши народ на вулиці, Бхутто фактично висунула президентові Первезу Мушаррафу ультиматум.
Колишній прем'єр-міністр Пакистану, лідер Пакистанської народної партії Беназір Бхутто закликала своїх прихильників вийти на демонстрацію протесту проти введеного в країні надзвичайного стану, передає ВВС News.

"Я закликаю народ Пакистану йти вперед. На нас напали", - заявила Бхутто. Демонстрація повинна пройти в п'ятницю, 9 листопада, в місті Равальпінді, не дивлячись на заборону влади проводити будь-які акції протесту.

Деякі спостерігачі вважають, що, закликавши народ на вулиці, Бхутто фактично висунула президентові Первезу Мушаррафу ультиматум з вимогою відмінити режим надзвичайного стану.

Раніше вона утримувалася від різких заяв, заявляючи, що згодна з Мушаррафом в тому, що в країні склалася критична ситуація, проте відзначила, що заходи, які робляться президентом, ведуть Пакистан до диктатури.

протест
Lenta.ru
Демонстрація повинна пройти в п'ятницю в місті Равальпінді.
3 вересня в Пакистані було оголошено про введення режиму надзвичайного стану і припинення дії конституції. Верховний суд був розпущений, а потім сформований вже в новому складі. Його глава Іфтіхар Мухаммад Чаудхрі усунений з посади.

Влада пояснила свої дії загрозою з боку ісламських терористів і втручанням Верховного суду в діяльність уряду і парламенту щодо запобігання терористичній загрозі.

У країні припинено мовлення приватних телеканалів, а 6 листопада в Ісламабаді був відключений стільниковий зв'язок. В той же час влада пообіцяли, що не збираються відмовлятися від проведення в січні 2008 року парламентських виборів.

Зі свого боку, представники опозиції розцінюють те, що відбувається як державний переворот, зроблений Мушаррафом з метою залишитися при владі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: