Бхутто засуджує дії Мушаррафа

Введення надзвичайного стану веде до наростання екстремізму в Пакистані, заявляє Беназір Бхутто.

Колишня пакистанська прем'єр-міністр Беназір Бхутто вважає, що введення президентом Первезом Мушаррафом надзвичайного стану в Пакистані "буде сприяти наростанню екстремізму" у країні.

У заяві, опублікованій в понеділок у дубайській газеті "Галф Ньюс", відома пакистанська політична діячка висловилася за "негайне відновлення конституції та створення незалежної виборчої комісії для проведення чесних, вільних і неупереджених виборів".

Беназір Бхутто, яка протягом останніх восьми років проживала в еміграції в Дубаї та Лондоні, повернулася в Дубай з Пакистану за два дні до введення надзвичайного стану після безуспішних переговорів з військовими властями в Ісламабаді. Вона провела на батьківщині менше двох тижнів.

Офіційною версією, що пояснює повернення впливового пакистанського політика на дубайську віллу в районі Emirates Hills, є відвідини хворої матері та дітей.

За інформацією "Галф Ньюс", Беназір Бхутто поки не виключає можливості відновлення переговорів з генералом Мушаррафом про подальший розвиток політичної обстановки в країні. Бхутто "не виключає переговорів (з Мушаррафом) про її участь у владі", вказує газета.

Раніше екс-прем'єрка заявляла, що балотуватиметься на загальних парламентських виборах, які були намічені на січень 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: