"Бі-бі-сі" покаже відеозапис процесу природної смерті людини

Науковий фільм про природну смерть людини, хворої на рак, збирається показати "Бі-бі-сі".

"Бі-бі-сі" покаже документальні кадри процесу природної смерті хворого на рак, які були зняті за його згодою. Телевізійники очікують негативної реакції глядачів.

Нова серія наукового фільму "Всередині людського тіла" (Inside the Human Body), яка вийде в ефір 12 травня о 21:00, включає в себе документальні кадри процесу смерті хворого на рак.

The Guardian пише про те, що британське суспільство піддало Бі-бі-сі критиці за намір транслювати ці кадри.

Пацієнт одного з хосписів графства Кент погодився на зйомки в листопаді 2010 року. 84-річний Джеральд помер 1 січня 2011 року в колі сім'ї. Весь процес вмирання фіксувався на камери знімальною групою Бі-бі-сі. Джеральд вирішив, що ці кадри допоможуть суспільству зрозуміти природу смерті.

Раніше канал закінчив роботу над фільмом Тері Пратчетт: вибираючи смерть (Terry Pratchett: Choosing to Die), який вийде в ефір на Бі-бі-сі влітку цього року. У картині зокрема демонструвалося, як фантаст, що вмирає від хвороби Альцгеймера, пішов на добровільну смерть від наркотичних препаратів в одній зі швейцарських клінік.

Редактори Бі-бі-сі, які очікували негативної реакції з боку суспільства, вважають, що таємниця людської смерті повинна бути надбанням громадськості, незважаючи на забобони.

Нагадаємо, в минулому році організатори реаліті-шоу на британському телеканалі Channel 4 оголосили про пошук волонтерів, готових надати своє тіло після смерті для бальзамування.

Читайте також:

Хворий на рак Майкл Дуглас планує власний похорон

Американці передбачили швидку смерть президента Єгипту

Помираючий Денніс Хоппер розбив голову на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: