Бі-Бі-Сі продасть свій знаменитий телецентр

Телерадіокорпорация Бі-Бі-Сі, щоб покрити дефіцит в 2 мільярди фунтів, планує продати свій знаменитий телецентр.

Телерадіокорпорация Бі-Бі-Сі, щоб покрити бюджетний дефіцит в 2 мільярди фунтів стерлінгів, планує до 2013 року продати свій знаменитий телевізійний центр, який вже більше 40 років є її символом.

Про це офіційно оголосив генеральний директор корпорації Марк Томпсон.

Телецентр Бі-Бі-Сі
Lenta.ru
Телецентр Бі-Бі-Сі
Телевізійний центр був побудований у 1960 році. Його фасад виднівся на задньому плані в багатьох журналістських репортажах, тому дуже добре запам'ятався глядачам, а повідомлення про намір продати знамениту коричневу будівлю приголомшило багато працівників Бі-Бі-Сі.

Крім того, Томпсон назвав у четвер остаточні цифри скорочень співробітників корпорації. За його словами, протягом наступних шести років будуть звільнені 2,5 тисячі працівників. Проте завдяки створенню 700 нових позицій, більшість з яких займуть співробітники, що потрапили під скорочення, звільнені будуть тільки 1,8 тисячі чоловік.

В основному скорочення торкнуться співробітників новинних програм і регіональних представництв Бі-Бі-Сі. У той же час Томпсон підкреслив, що "новинний відділ Бі-Бі-Сі залишиться основою організації". "Частка новин в загальному об'ємі програм збільшуватиметься, а не знижуватиметься", - запевнив він.

Гендиректор додав, що до 2013 року планується на 10% скоротити виробництво оригінальних телепередач. Більша увага буде надана розважальним шоу.

Національний союз журналістів Великобританії і профспілка працівників телерадіомовлення, сфери розваг, кіно і театру, членами яких є багато співробітників Бі-Бі-Сі, вже заявили, що звертатимуться до керівництва корпорації з вимогою провести переговори у світлі "диких" скорочень.

За словами представників профспілок, вони вимагають зупинити запущений офіційною заявою Томпсона процес до полудня п'ятниці. "Якщо Бі-Бі-Сі не перегляне своє рішення, страйки будуть неминучі", - підкреслив генеральний секретар Національного союзу журналістів Великобританії Джеремі Діа.

Про те, що Бі-Бі-Сі заради скорочення збитків збирається звільнити декілька сотень чоловік, стало відомо минулого тижня. Тоді генеральний директор корпорації повідомив, що рішення пов'язане зі збитками через недостатнє зростання абонентної платні, за рахунок якої існує корпорація. За його словами, вона навіть не компенсує втрат від зростання інфляції.

Напередодні рада керівників Бі-Бі-Сі (BBC Trust) одноголосно схвалила плани по розвитку корпорації на найближчі шість років, що означає офіційний запуск реалізації плану Томпсона.

Таким чином, може повторитися ситуація 2005 року, коли керівництво Бі-Бі-Сі оголосило про скорочення 3 тисяч 780 чоловік, що привело до страйків, в яких взяли участь близько 11 тисяч з 27 тисяч співробітників корпорації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: