Бик покалічив відомого матадора

Під час вистави матадор оступився і впав на пісок, після чого бик підчепив його голову рогом, який пройшов під щелепою трохи нижче вуха і вийшов через ліву очну ямку.

Відомий матадор Хуан-Хосе Падилья отримав важку травму під час кориди в Сарагосі в п'ятницю, передає агентство Reuters.

Під час вистави матадор оступився і впав на пісок, після чого бик підчепив його голову рогом, який пройшов під щелепою трохи нижче вуха і вийшов через ліву очну ямку.Матадор був екстрено госпіталізований, лікарі намагаються врятувати йому око. Операція триває вже декілька годин, відмічає El Pais.

38-річний уродженець Хереса вважається одним з кращих іспанських матадорів. Це вже не перший серйозний інцидент для Падильи на арені. Тільки у 2001 році з ним сталися два нещасні випадки під час кориди.

Нагадаємо, в серпні 2011 року корида в Іспанії була офіційно визнана видом мистецтва і культурним надбанням. Проте, відповідно до чинного законодавства, автономні області країни можуть самостійно вирішувати питання про заборону кориди на своїй території. Зокрема, з 1 січня 2012 року буде заборонено проводити кориди в Каталонії, останній бій там відбувся у кінці вересня 2011 року. Ще раніше за такий рід шоу були заборонені на Канарах.

Читайте також:

У Барселоні останній бій биків: віднині криваві кориди заборонені

Карлики-матадори провели родео в Мексиці

Під час забігів биків в Іспанії постраждали майже 40 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: