Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бились з ОМОНом і пошкодили техніку: у РФ на будівництві заводу "Газпрому" повстали заробітчани

Бились з ОМОНом і пошкодили техніку: у РФ на будівництві заводу "Газпрому" повстали заробітчани

Співробітникам заборгували зарплату за три місяці.

В Амурській області в РФ 13 липня кілька десятків робітників влаштували погром в офісі компанії Renaissance Heavy Industries, яка будує газопереробний завод для російського "Газпрому". Співробітникам не виплачували зарплату упродовж трьох місяців.

Про це повідомляють росЗМІ.

За інформацією Telegram-каналу Baza, до офісу прийшли робітники і почали трощити техніку. Свої дії вони пояснили заборгованість підрядника із виплати зарплати.

На відеозапису інциденту видно, як група будівельників в спецодязі і касках штурмує кабінети співробітників фірми-підрядника, жбурляє в них вогнегасники і зриває зі стіни кондиціонер. Крім того, протестувальники розбили скло в офісі і пошкодили службові автомобілі. Зі слів очевидця, робочі також розгромили місцевий магазин.

На місце конфлікту прибув загін російського ОМОНу, працівники якого розігнали учасників заворушень. Повідомляється також про затримання найактивніших учасників протесту.

Протестувальники повідомляють, що всі роботи на будмайданчиках наразі припинені. У пресслужбі Амурського ГПЗ підтвердили факт інциденту і додали, що наразі триває розслідування інциденту.

Відео У Росії робітники через затримку зарплати влаштували погром в офісі компанії, яка будує завод "Газпрому"

В Амурській області робітники-мігранти влаштували погром в офісі компанії Renaissance Heavy Industries, яка будує газопереробний завод для російського "Газпрому". Співробітникам не виплачували зарплату упродовж трьох місяців. Розлючені протестувальники пошкодили службові автівки, кондиціонери, били скло в офісі, жбурляли вогнегасники.  

У Росії робітники через затримку зарплати влаштували погром в офісі компанії, яка будує завод "Газпрому"

Нагадаємо, в Іркутській області Росії в колонії суворого режиму стався бунт ув'язнених. У результаті працівники колонії та ув'язнені отримали травми, а у виробничих цехах спалахнула масштабна пожежа. Його під час бунту підпалили ув'язнені. Повідомлялося, що ніби під час бунту "на воротах перед одним із ангарів знашли повішеного ув'язненого". 

Вибір редакції