Білий дім вибачився перед Росією за Байдена

Прес-секретар Білого дому ще раз підкреслив, що поліпшення відносин з Росією в інтересах США.

Прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс заявив про узгодженість позицій президента США Барака Обами та його заступника Джо Байдена відносно Росії.

Це твердження було зроблене у відповідь на прохання одного з журналістів прокоментувати інтерв'ю Байдена, яке було опубліковане в номері газети The Wall Street Journal за 25 липня.

У ньому прозвучала низка критичних заяв відносно Росії, зокрема про її економічну слабкість і обумовлену нею готовність йти на поступки Вашингтону.

"Президент і віце-президент згодні у тому, що поліпшення відносин з Росією відповідає нашим державним інтересам", - заявив Гіббс.

Інтерв'ю Байдена, яке він дав під час візиту до Грузії, викликало подив у Росії. Зокрема, помічник президента Росії Сергій Приходько висловив нерозуміння, "чому раптом друга особа в американській адміністрації - віце-президент Джозеф Байден вирішив дати своє трактування і своє бачення двосторонніх відносин".

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що адміністрація президента США Барака Обами прагне до поліпшення відносин з офіційною Москвою і бажає бачити Росію сильної, мирної і процвітаючої, пом'якшивши тим самим різкі зауваження американського віце-президента США Джозефа Байдена на адресу РФ.

Нагадаємо, раніше віце-президент США Джо Байден в інтерв'ю The Wall Street Journal заявив, що Росія знаходиться у стані, коли "ситуація в світі міняється, у той час вони (росіяни) чіпляються за нестійке минуле".

На думку Байдена, "в'янення" російської економіки, занепад банківського сектора, а також скорочення чисельності населення в країні приведуть до того, що РФ піде на поступки Заходу і значно перегляне сфери своїх міжнародних інтересів.

Читайте також:

Обама: XXI сторіччя визначатимуть Китай та США

США прагнуть до поліпшення відносин з Москвою

Мєдвєдєв упевнений у покращенні стосунків з Україною

Байден: Слабка Росія схилиться перед США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: