Білий дім підтвердив, що Трамп допомагав синові написати заяву щодо його зустрічі з "прокремлівським" юристом

Представник Білого дому розповіла, що президент вніс свої пропозиції, "як це зробив би будь-який батько, ґрунтуючись на тих обмежених даних, які у нього були".

У Білому домі підтвердили інформацію про те, що президент США Дональд Трамп допоміг своєму старшому синові скласти заяву про його зустрічі з російським юристом Наталією Весельницькою під час передвиборчої кампанії у США.

Про це пише BBC.

Зокрема, представник Білого дому Сара Сандерс розповіла, що президент вніс свої пропозиції, "як це зробив би будь-який батько, ґрунтуючись на тих обмежених даних, які у нього були".

Своєю чергою, Сандерс додала, що Трамп "втрутився", але не диктував текст своєму сину, про що раніше повідомляли ЗМІ.

За її словами, заява Трампа-молодшого була "правдивою", у ній не було помилок і неточностей.

Окрім того, Сандерс звинуватила демократів у бажанні "роздути" історію.

"Демократи хочуть і далі використовувати цю історію як піар і роблять все, щоб вона не затихла і кожного дня з'являлася в газетах", - прокоментувала вона.

ВідеоСтарший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

Раніше повідомлялося, що через два тижні після того, як Дональд Трамп став кандидатом у президенти США від Республіканської партії, його старший син зустрічався в Trump Tower з адвокатом з Росії Наталією Весельницькою. На зустрічі також були присутні глава передвиборної кампанії Трампа Пол Манафорт та його зять Джаред Кушнер. 

Розмова відбулася 9 червня 2016 року і є першим підтвердженим епізодом зустрічі наближених Трампа з громадянином Росії під час передвиборної кампанії: представники Кушнера і Дональда Трампа-молодшого підтвердили журналістам факт зустрічі.

Весельницька, зокрема, заявляла, що на зустрічі з Трампом-молодшим розповіла про діяльність компанії Ziff Brothers Investments Вільяма Браудера, яка, за її словами, ухилялася від сплати податків в Росії і направляла кошти на потреби демократів під час передвиборчої кампанії Хілларі Клінтон 2016 року. 

Однак видання The New York Times з посиланням на трьох чиновників з Білого дому повідомляло, що син президента США Дональда Трамп Дональд Трамп-молодший погодився на зустріч із пов'язаним із Кремлем юристом під час передвиборчої кампанії 2016 року через обіцянку інформації, яка зашкодить кандидату від демократів Гілларі Клінтон. 

Залиште свій коментар