Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білий дім показав фото Трампа з листом від Кім Чен Ина

Раніше Трамп повідомив журналістам, що лист дуже гарний і цікавий.

Білий дім ввечері в п'ятницю опублікував фото президента Дональда Трампа, який приймає від заступника голови ЦК Трудової партії Кореї Кім Ен Чхоля лист Кім Чен Уна, повідомляє The Hill з посиланням на помічника президента Дена Скавино.

Раніше Трамп повідомив журналістам, що лист дуже гарний й цікавий, однак він його ще не читав. Президент США додав, що, можливо, його чекає великий сюрприз.

Американський лідер також підтвердив, що готовий зустрітися з Кім Чен Ином 12 червня в Сінгапурі. Ще до цього Білий дім повідомив, що підготовка до зустрічі буде завершена в строк, незважаючи на те, що раніше домовленість була практично анульована.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Раніше Білий дім повідомив, що Кім Ен Чхоль, який прибув на цьому тижні в США, повинен особисто доставити лист від Кім Чен Ина і передати його Трампу. Газета Wall Street Journal з посиланням на чиновників, знайомих зі змістом листа, писала, що в цьому листі лідер КНДР говорить про зацікавленість можливим самітом між главами двох держав.

Раніше ЗМІ розповіли, чому зустріч з Трампом лякає Кім Чен Ина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції