Білий дім відмовився надати Конгресу документи про перемовини Трампа і Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі документи є конфіденційними.

Білий дім відмовився задовільнити запит демократів з Палати представників Конгресу США щодо отримання документів та інтерв'ю, пов'язаних з переговорами між президентом США Дональдом Трампом та президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє The Hill.

Радник Білого дому Пет Чіполлоне заявив, що дипломатичні переговори президента є конфіденційними і у Конгресу немає повноважень їх вимагати. Він також стверджує, що надання таких документів може мати шкідливий вплив на здатність Трампа та усіх майбутніх президентів США вести зовнішні відносини.

"Президент повинен бути вільним для переговорів з іноземними лідерами, не побоюючись, що ці повідомлення будуть розкриті і використані як корм для політичних цілей. І іноземні лідери повинні бути впевнені в цьому", – заявив Чіполлоне.

Нагадаємо, Комітет з питань юстиції Палати представників Конгресу США розпочав розслідування можливих випадків зловживання владою та перешкоджання правосуддю президентом країни Дональдом Трампом. В рамках розслідування комітет має намір отримати для вивчення документи від понад 60-ти фізичних осіб та організацій, зокрема, від міністерства юстиції США, сина президента Дональда Трампа-молодшого та фінансового директора компанії The Trump Organization Аллена Вейселберга. 

ВідеоДемократи ініціювали розслідування проти Трампа щодо зловживання владою

Демократи з'ясовують, чи зловживає Дональд Трамп владою заради особистої вигоди, чи приховує деталі розмов з російським президентом Володимиром Путіним. Для цього члени палати представників навіть надіслали відповідного запита до Білого Дому та Держдепу. Трамп назвав слідство політичною грою суперників.

Демократи ініціювали розслідування проти Трампа щодо зловживання владою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції