"Білий дім жахів": західні видання показали ставлення до Трампа у красномовних обкладинках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти у США та Європі чекають на несподівані повороти у політичному курсі країни.

Обрання президентом мільярдера Дональда Трампа сколихнуло світ, що відобразилось у ЗМІ. Американські та європейські видання сьогодні рясніють фотографіями одіозного кандидата. ТСН.ua зібрав найбільш красномовні обкладинки та коментарі впливових видань щодо нового обранця.

Найбільш песимістичні обкладинки у видань Daily News, які назвали цей випуск "Білий дім жахів", та у журналу New Yorker – на титульній сторінці під фото Трампа напис "Американська трагедія". Головний редактор журналу Девід Ремнік назвав перемогу Трампа трагедією для держави і конституції та тріумфом авторитаризму, і расизму, як в США, так і поза межами Штатів.

New Yorcker присвячений виборам у США
The New Yorker

Інші видання також висловили своє невдоволення результатами. USA Today помістила фотографію переможця на чорний фон. Головна лінія випуску проголошує: "Неочікувано кандидат-мільярдер виграв квиток до Білого Дому", а у коментарі до обкладинки в офіційній соцмережі зазначають, що нація розкололась.

Wall Street Journal з обкладинки заявляє, що перемогти мільярдерові допоміг популізм. Economist пише, що перемога Трампа буде на руку Кремлю в будь-якому випадку – і в разі дружби з Росією, і в разі повернення свого курсу від РФ.

Трьома літерами W.T.F означило своє ставлення до результатів американських виборів видання Daily Telegraph. Українською це можна перекласти, як "якого дідька?". Foreign Policy називає вибір Трампа "жахом для всіх, кому не все одно, що відбувається з правами людини, лідерством США в світі і свободою пресою" і перемогою для Пекіна, чиї лідери "напевно відкорковують пляшки та злосливо жартують".

Обкладинки видань з Трампом_1

Обкладинки видань з Трампом_3

Bloomberg пророкує, що уряди інших країн, які розуміли, чого можна чекати від Клінтон, у випадку з Трампом опиняться в умовах крайньої невизначеності. Значний удар його президентство може завдати економікам і миру в Україні та Мексиці, йдеться в статті.

Financial Times своєю чергою вважає перемогу Трампу загрозою глобальному порядку. Та порівнює його обрання з тим, якби до Вашингтона запустили політичного терориста-смертника".

Обкладинки видань з Трампом_2

Залиште свій коментар

Вибір редакції