Білл Гейтс залишив своїх дітей без спадщини

Один з найбагатших людей планети вважає, що, якщо залишити спадок дітям, то це не принесе ніякої користі ні для них, ні для суспільства.

Голова ради директорів компанії Microsoft і один з найбагатших людей планети Білл Гейтс заявив, що не бачить сенсу залишати свої статки у спадок власним дітям. Мільярдер вважає, що цей крок не принесе ніякої користі ні для них, ні для суспільства.

Відзначимо, що в 2008 році Гейтс залишив щоденну роботу в Microsoft для того, щоб зайнятися добродійною діяльністю. Разом зі своєю дружиною він організував Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Його діяльність спрямована на боротьбу з хворобами і голодом у країнах третього світу.

У мільярдера троє дітей - 14-річна Дженніфер, 11-річний Рорі і 8-річна Фібі. За словами бізнесмена, він віддасть своїм дітям частину грошей, але ця сума не буде значною частиною його стану. Як вважає Гейтс, його діти повинні працювати і самі досягати успіху, але при цьому відчувати батьківську турботу.

Нагадаємо, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс придумав собі нове заняття. Його зацікавила ідея створення рослини, яка містить в собі всі необхідні для людини вітаміни і мінерали.

В якості основи для цієї рослини, що вже отримав у світовій науці назву "супер-їжа", обрана сорго - злакова культура, яка використовується в сучасному сільському господарстві. Кілька груп вчених вже ведуть роботу над тим, щоб отримати новий вид сорго, здатний замінити всі інші продукти харчування.

Читайте також:

38 мільярдерів США відгукнулися на заклик розлучитися з половиною свого статку

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Білл Гейтс порадив Обамі не втручатися в економіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: