Білл Клінтон заробив майже 6 млн. дол. на публічних виступах

Минулого року Білл Клінтон заробив 5,7 млн. дол. публічними виступами.

У 2008 році публічні виступи Білла Клінтона принесли 42-муу президентові США 5,7 мільйона доларів. Про це у вівторок повідомляє агентство Associated Press на основі фінансового звіту за підсумками року, наданого держсекретарем США і дружиною колишнього глави держави Гіларі Клінтон.

В той же час, 5 мільйонів доларів надійшли на рахунки колишнього президента з джерел, які знаходяться за межами США. Так, за даними агентства, виступи Клінтона оплачували, серед інших, Національний банк Кувейту та якась компанія з Гонконгу.

Відзначимо, що 17 листопада 2008 року стало відомо, що президент США Барак Обама почав перевірку фінансової діяльності Клінтона. Обама, зокрема, зажадав опублікувати дані про надходження грошей, у тому числі - з іноземних джерел, до добродійних фондів Клінтона, які той заснував після відходу з Білого дому. Така перевірка була необхідна, аби виявити і виключити вплив представників бізнесу та іноземних урядів на роботу Держдепу США під керівництвом Гіларі, кандидатура якої на пост глави відомства в той момент ще знаходилася під питанням.

Читайте також:
Гіларі Клінтон стала держсекретарем США
Клінтон не змогла додзвонитися Лаврову
Обамі передбачають переобрання і кілька замахів на життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: