Білла Клінтона виписали з лікарні

Білл Клінтон виписався з лікарні після проведення операції на серці.

Колишній президент США Білл Клінтон виписався з лікарні після успішно перенесеної операції на серці.

"Клінтона виписано з клініки Columbia Presbyterian Hospital вранці 12 лютого у прекрасному стані", - повідомив радник екс-президента Дуглас Бенд.

"Він з нетерпінням чекає на повернення до роботи в своєму фонді з надання допомоги зруйнованому Гаїті", - додав він.

11 лютого політика було доставлено до лікарні після того, як він поскаржився на біль у грудях. Лікарі імплантували в одну з аорт 63-річного Клінтона два коронарні стенти, які забезпечують нормальний потік крові.

У 2004 році лікарі вже робили Клінтону операцію з шунтування чотирьох закупорених артерій. За словами лікаря-кардіолога Аллана Швартца, одна з прооперованих тоді аорт виявилася заблокованою.

За словами лікарів, після такого роду операцій хворий знає про те, що кожні п'ять-десять років він може знову опинитися в лікарняній палаті, тому що судини можуть знову стискатися, зменшуючи потік крові.

Те, що сталося "не було несподіванкою" для Клінтона, впевнений президент Американської кардіологічної асоціації Клайд Янсі. Зазвичай "такого роду захворювання прогресують", додав він.

Незабаром після того, як Клінтон опинився у лікарні, йому зателефонував нинішній президент США Барак Обама. Він побажав Клінтону якнайшвидшого одужання.

Як повідомив журналістам представник Білого дому, під час розмови Обама сказав Клінтону, що його робота з надання допомоги Гаїті "занадто важлива, щоб довго лежать" в лікарні.

Читайте також:

Білл Клінтон переніс операцію на серці

Голова Київського апеляційного адмінсуду ліг у лікарню

Координацією міжнародної допомоги Гаїті займеться Білл Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: