Білорусь підтримала територіальну цілісність Грузії

МЗС Білорусі рекомендував громадянам під час перебування в Абхазії та Південній Осетії керуватися законами Грузії.

Влада Білорусі фактично визнала Абхазію та Південну Осетію грузинськими територіями.

Міністерство закордонних справ країни рекомендувало громадянам при відвідинах невизнаних республік враховувати закони Грузії. Зокрема, у відповідності з ними, в'їзд до Південної Осетії і Абхазії дозволений тільки з території інших грузинських регіонів.

Заступник начальника головного консульського управління МЗС Білорусі Олександр Лукашевич рекомендував своїм громадянам в'їжджати до Абхазії і Південної Осетії з територій, відповідно, Зугдідського і Горійського районів.

А проникнення зі всіх інших напрямів без спеціального дозволу грузинської влади забороняється і карається за кримінальним кодексом країни.

Як зазначають спостерігачі, подібний вислів представника білоруського зовнішньополітичного відомства говорить про те, що Мінськ – в усякому разі, найближчим часом – визнавати Цхінвалі та Сухумі не має наміру.

Нагадаємо, РФ активно домагалася, щоб Мінськ визнав незалежність двох територій, які формально входять до складу Грузії. Наразі незалежність Абхазії та Південної Осетії, окрім Росії, визнала тільки Нікарагуа.

В березні білоруський президент Олександр Лукашенко обіцяв президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву, що це питання буде розглянуто парламентом Білорусі, але досі його відкладали.

Читайте також:

Лукашенко поклявся у вірності Росії

Білорусь розпродасть ключові держпідприємства, щоб догодити МВФ

Лукашенко в Сочі зустрівся із президентом Абхазії

Лукашенко: Білорусь завжди прагнула зблизитися з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: