Білорусь обмежить експорт нафтопродуктів з Росії через "погіршення їхньої якості"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше там заявили, що вимагатимуть компенсації.

Білорусь тимчасово обмежить поставки нафтопродуктів на експорт через якість російської нафти.

Про це повідомляє агентство БелТА.

Як пояснюється, необхідність обмежень пов'язана з переробкою сировини.

"З урахуванням проведення посівної кампанії, необхідності забезпечення внутрішнього ринку, наявних ризиків з переробки сировини з погіршеною якістю нами ухвалено рішення про тимчасове обмеження поставок нафтопродуктів за експортними напрямками", - повідомив заступник голови концерну "Белнефтехим".

Зазначимо, таке рішення ухвалили на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі. 

Раніше білоруський концерн "Белнефтехим" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів. "Окремі проби показували перевищення вмісту хлорорганічних сполук в 100 разів. Небезпека цих сполук полягає в їхній високій корозійній агресивності, також можливе забивання окремого теплообмінного обладнання та отруєння дорогої каталізаторної системи", - розповіли в концерні.

ВідеоРосійську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Так вирішив російський уряд у відповідь на "недружні" дії України – йдеться про розширення торгових антиросійських санкцій, які Кабмін посилив минулого тижня.  Більше 40% нафтопродуктів, зокрема, дизелю, на українському ринку - саме російські. Окрім палива, Москва припиняє ввезення продукції машинобудування, металообробки та легкої промисловості.  

Російську нафту та нафтопродукти більше не експортуватимуть в Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції