Білорусь оголосила нев'їзними 200 тисяч росіян

200 тисяч росіян потрапили у білоруський список громадян іноземних держав, присутність яких небажана у Білорусі.

Список громадян іноземних держав, присутність яких на території Білорусі небажана, налічує 400 тисяч осіб, 200 тисяч з них – громадяни Росії. Про це розповів голова державного прикордонного комітету Білорусі Ігор Рачковський.

"Це право кожної держави, захищати свої інтереси", - зазначив він і пояснив, що дані про росіян передали владі РФ. Протягом 2011 року з Білорусі були видворені 10 осіб як внесені в списки нев'їзних.

Варто відзначити, що 17 березня 2011 року міністерство закордонних справ Білорусі спростувало повідомлення про існування списків нев'їзних громадян Росії.

"Нам про існування таких списків невідомо. Можна сміливо припускати, що таких списків не існує", - заявив тоді офіційний представник МЗС Білорусі Андрій Савіних. Його заява стосувалася поширеними у ЗМІ повідомленнями про те, що російський правозахисник Андрій Юров, якого затримали в Білорусі 15 березня, був у списку людей, в'їзд яким на територію країни заборонено.

Наприкінці 2008 року повідомлялося, що Росія і Білорусь планують створити спільний список нев'їзних громадян.

Росія і Білорусь утворюють Союзну державу, одне із завдань якої – створення єдиного економічного та митного простору між країнами.

Читайте також:

Білоруські вкладники втратили мільярд доларів через девальвацію

Україна випередила Росію та Білорусь у рейтингу наймиролюбніших країн світу

Білорусь звинувачує ЄС у тиску на суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: