Білорусь передасть Росії зброю та військову техніку для війни проти України: військовий експерт назвав ознаки

Дата публікації
Перегляди
149к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білорусь передасть Росії зброю та військову техніку для війни проти України: військовий експерт назвав ознаки

Міністерство оборони Республіки Білорусь (https://t.me/modmilby/12588)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко намагатиметься не вступити у війну Росії проти України. Проте допомогти РФ військовою технікою та зброєю він може.

Під час військових навчань, що розпочнуться в Білорусі, можуть зняти з тривалого зберігання військову техніку та після ремонту передати її російській армії. 

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі "ТСН" на телеканалі "1+1".

"Думаю, що білоруський очільник самопроголошений буде тягнути час і робити все, щоб не вступити в цю війну. Чому? Тому що чим далі вона триває, тим більше зростає невдоволення серед цивільного населення, і в тому числі, серед військових", – пояснив військовий експерт.

"А ось допомогти Російській Федерації зброєю – тут, я думаю, що він може", – зауважив Жданов.

Він додав, що майбутні білоруські військові навчання передбачають зняття техніки з довгострокового зберігання, її обкатування та випробування. 

"Справа в тому, якщо Білорусь знімає техніку і не розгортає війська, не відмобілізовує ту частину військовослужбовців, яка повинна на цій техніці працювати, значить можна зробити висновок, що її готують до передавання. І тут запитання – яку техніку передадуть: з бойового складу армії Білорусі, а довготривалого візьмуть у склад армії Білорусі? Чи навпаки – просто з тривалого зберігання відремонтують, перевірять і передадуть збройним силам Російської Федерації? Думаю, таку подію треба очікувати", – розповів військовий експерт.

Нагадаємо, напередодні прем'єр Білорусі Роман Головченко зізнався в тому, що білоруська зброя є затребуваною "для потреб Росії" і держави мають спільні програми, над якими сьогодні інтенсивно працюють.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація