Білорусь посилила заходи безпеки на кордоні з Україною, де була озброєна спроба прориву

Такі заходи стосуються огляду транспортних засобів, перевірки документів людей, які прибувають і перебувають у прикордонній зоні.

У Білорусі вирішили посилити заходи безпеки на одній з ділянок білорусько-українського кордону, де вночі 20 березня була спроба прориву з боку України позашляховика зі зброєю.

Про це повідомив офіційний представник Держприкордонкомітету республіки Антон Бичківський, передає ТАСС.

"У зоні відповідальності Мозирського прикордонного загону проводяться оперативно-розшукові заходи. У зв'язку з цим посилено заходи безпеки як у самих пунктах пропуску, так і на території прикордонної зони", – заявив представник прикордонного відомства.

За словами Бичківського, посилення заходів безпеки стосується огляду транспортних засобів, перевірки документів людей, які прибувають і перебувають у прикордонній зоні.

Нагадаємо, 20 березня білоруські прикордонники повідомили, що вночі автомобіль з озброєними людьми намагався прорватися з боку України на територію Білорусі. Правоохоронцям вдалося затримати джип, лише застосувавши зброю. Затримано двоє осіб, ще одну розшукують.

Своєю чергою, президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи спробу прориву автомобіля зі зброєю на кордоні з Україною, заявив, що зловмисники намагаються дестабілізувати ситуацію в країні.

Залиште свій коментар