Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь посилить кордон на українському напрямку

Пріоритетними завданнями визначили попередження нелегального в'їзду на територію Білорусі терористів та екстремістів.

Білорусь виставить нові підрозділи прикордонників на українському та прибалтійському напрямках, у зв'язку з чим змінить структуру територіальних органів прикордонної служби.

Відповідне рішення ухвалив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає "БЕЛТА".

Він затвердив рішення про охорону держкордону Білорусі органами прикордонної служби 2018 року.

Передбачається посилення "зовнішнього кордону ЄС" з суміжними державами у зв'язку з міграційною кризою, підвищенням рівня терористичної небезпеки в країнах Західної Європи, збереженням високого ризику контрабандного ввезення в Білорусь зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Пріоритетними завданнями визначили попередження нелегального в'їзду на територію Білорусі терористів та екстремістів, засобів терору, екстремістської та іншої злочинної діяльності, нелегального ввезення до цієїкраїни контрабанди.

Також серед основних завдань - боротьба з нелегальною міграцією і наркотрафіком, нарощуванням інфраструктури на кордоні і в прикордонній території.

Для цього мають намір удосконалювати систему монторінгу, порядок пропуску людей і транспорту, впровадження в діяльність органів прикордонної служби нових технологій.

«У рішенні також враховані зміни в структурі територіальних органів прикордонної служби, пов'язані з виставленням нових підрозділів на українському і прибалтійському напрямках», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін підписав закони про ратифікацію протоколу про внесення змін і доповнень до угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону союзної держави в повітряному просторі і угоди між урядами РФ і Білорусі про спільне технічне забезпеченні регіонального угруповання військ двох держав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції