Білорусь пригрозила обмежити роботу іноземних ЗМІ у відповідь на санкції ЄС

Дата публікації
Перегляди
773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білорусь пригрозила обмежити роботу іноземних ЗМІ у відповідь на санкції ЄС

Фото: УНІАН

ЄС і США мають намір на наступному тижні оголосити санкції проти Білорусі.

Якщо Євросоюз введе санкції щодо високопосадовців Білорусі, влада ухвалить кроки у відповідь стосовно діяльності іноземних ЗМІ.

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей 18 вересня, повідомила пресслужба зовнішньополітичного відомства країни.

"Ми знаємо, що 21 вересня міністри закордонних справ країн – членів Євросоюзу обговорюватимуть питання про персональні санкції щодо білоруських офіційних осіб. Ми ніколи не ініціюватимемо якихось дій, спрямованих на погіршення відносин із нашим важливим партнером – Європейським союзом – та окремими країнами-членами. Але ми однозначно готові до того, щоб дати адекватну відповідь на такі руйнівні дії", – сказав Макей.

Нагадаємо, 15 вересня голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Білорусі. 

7 вересня міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек заявив, що санкції Європейського союзу проти білоруських чиновників набудуть чинності не пізніше 21 вересня, а перелік осіб, на яких вони поширюватимуться, можуть розширити.

Верховна Рада підтримала запровадження санкцій проти Білорусі

Верховна Рада підтримала запровадження санкцій проти Білорусі
Наступна публікація