Білорусь продасть Венесуелі зброю на 1 млрд. доларів

Білорусь і Венесуела підготували до підписання військові контракти на загальну суму, що перевищує 1 млрд. доларів

Білорусь і Венесуела підготували до підписання військові контракти на загальну суму, що перевищує 1 млрд. доларів. Таку суму назвав державний секретар Ради безпеки республіки Білорусь - співголова білорусько-венесуельської комісії з економічного співробітництва Віктор Шейман.

"З тематики військової співпраці підготовлені контракти, які узгоджені з керівництвом міністерства оборони Венесуели, узгоджені і схвалені президентом Венесуели Уго Чавесом, - сказав він, коментуючи в ефірі білоруського державного телебачення підсумки візиту, що відбувся кілька днів тому, до Каракаса урядової делегації республіки Білорусь. - Ці контракти будуть підписані до кінця липня поточного року".

Всього в ході візиту білоруської делегації до Каракаса було підписано 18 угод про торговельно-економічну співпрацю. Одним з головних результатів стало те, що Білорусь до кінця поточного року планує вийти на промислову здобичі нафти у Венесуелі. По словах Шеймана, венесуельська сторона дозволила Білорусі без проведення тендеру вибрати два родовища з розвиненою інфраструктурою і великими запасами нафти. До жовтня у Венесуелі повинні бути створені 2 сумісних підприємства за участю Мінського тракторного, Мінського автомобільного і Білоруського автомобільного заводів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: