Білорусь проводить "раптову перевірку" військ – яка ситуація біля кордону з Україною

Білорусь проводить "раптову перевірку" військ – яка ситуація біля кордону з Україною

Армія Білорусі / Фото: Сайт Міноборони Білорусі

В ДПСУ розповіли, чи є небезпека з боку Білорусі.

У Білорусі 21 червня розпочалася "раптова перевірка" бойової готовності з'єднань та частин Збройних сил до виконання завдань за призначенням. Перевірка відбуватиметься у Гомельській та Брестській областях, що межують з Україною. 

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону заявив, що "раптова перевірка" військ у Білорусі не становить сьогодні загрози для України. Однак українські Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій.

"Білорусь постійно проводить то навчання, то перевірку військ. Але, якщо говорити про загрозу, коли Росія там тримала свої війська і їх чисельність могла складати до 12 тисяч військовослужбовців, то на цей момент у Росії на цьому напрямку немає підрозділів, які б вона могла застосувати проти України", - сказав речник ДПСУ.

Проте  Демченко наголосив, що Сил оборони повинні бути готовими до будь-яких подій, тому український кордон постійно посилюється.

"За тим, що відбувається з того боку, спостерігає розвідка. Загроз станом на зараз немає, але ми продовжуємо укріплювати кордон та прикордоння", - резюмував Андрій Демченко.

Нагадаємо, Лукашенко зробив цинічну заяву про євреїв – МЗС Ізраїлю викликало білоруського посла.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація