Білорусь скасувала заборону оптової торгівлі

Білоруський уряд відмінив скандальну ухвалу, яка забороняє посередницьку діяльність в торгівлі після критики бізнесменів та Лукашенка.

Уряд Білорусі відмінив скандально відому ухвалу, яка фактично забороняла посередницьку діяльність і трохи не паралізувала всю оптову торгівлю в країні.

Ухвала була прийнята 31 липня і одразу ж викликала критику з боку бізнесу.

Згідно з нею, всі компанії повинні придбавати товари тільки у виробників і їх офіційних торгових представників, списки яких повинні були затверджуватися в уряді. Проте до часу ухвалення рішення жоден з них не був затверджений. Ухвала є унікальною для світової практики.

Бізнесмени стверджували, що ухвала збанкрутить оптові компанії і представництва іноземних підприємств. У результаті 4 серпня помічник президента Білорусі Сергій Ткачов заявив, що уряд помилився. "Тут щось не продумане, не зіставлене з потребою життя, інтересами сьогоднішнього дня", - відзначив Ткачов.

Увечері того ж дня з критикою ухвали виступив і президент Білорусі Олександр Лукашенко: за його словами, уряду необхідно було в терміновому порядку вжити заходи по виправленню ситуації. У результаті ухвала була відмінена.

В уряді вважали, що ухвала може допомогти обмежити імпорт в країну і підвищити попит на білоруські товари. Крім того, ініціатива урядовців могла, як вважали в уряді, посприяти ефективному витрачанню коштів під час кризи.

Читайте також:

У Білорусі заборонили оптову торгівлю

Експерти очікують нечувану газову війну з Білоруссю

Білоруських парламентаріїв викрили у відвідуванні порносайтів на роботі

Білорусь не бажає створювати аналог НАТО за вказівкою Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: