Білорусь спростувала інформацію про зрив переговорів з Росією щодо транзиту нафти

Робота білоруської делегації в міністерстві енергетики Росії триває і відбувається в конструктивній формі.

Білоруська сторона спростовує інформацію про зрив переговорів з РФ щодо постачання нафти, поширену раніше агентством БелТА.

"В даний час робота (білоруської) делегації в міністерстві енергетики Росії триває і відбувається в конструктивній формі", - заявив заступник міністра економіки Білорусі Анатолій Філонов, який очолює делегацію.

Він додав, що позиції сторін близькі з цілої низки пунктів.

Міненерго РФ розраховує, що угода з Білоруссю щодо поставок нафти буде досягнуто найближчим часом, заявив 6 січня ввечері глава відомства Сергій Шматко.

"Розраховуємо, що угода між сторонами буде досягнута найближчим часом", - сказав Шматко, який очолює російську делегацію на переговорах. "Робота триває в конструктивному ключі", - додав він.

За його словами, 7 січня переговори в Москві продовжаться.

Нагадаємо, Росія та Білорусь увійшли в 2010 рік без угоди про постачання і транзит нафти. Транзит нафти через Білорусь до Європи триває, як і постачання на білоруські нафтопереробні заводи.

Російська сторона раніше заявляла, що у разі непідписання угоди з 1 січня Білорусії доведеться оплачувати 100% мита при постачанні російської нафти. Мінськ, у свою чергу, наполягає на пільговому митному режимі.

Читайте також:

Росія зірвала переговори з Білоруссю щодо поставок нафти

Путін втрутився у нафтовий конфлікт з Білоруссю

Росія припинила постачання нафти до Білорусі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: