Білорусь відповіла на різку заяву Росії

Білоруські депутати закликали своїх російських колег зробити все можливе, щоб взаємини двох країн залишалися в конструктивному руслі.

Білоруські парламентарії проголосували за заяву, в якій закликали своїх російських колег зробити все можливе, щоб взаємини двох країн залишалися в конструктивному руслі.

Депутати відзначили, що високо цінують союзницькі відносини і завжди вважали і вважають народи Росії та Білорусі братніми. При цьому вони не обійшли увагою нещодавнє похолодання у відносинах між країнами.

"Разом з тим викликає неприйняття кампанія з дискредитації глави білоруської держави, розгорнута в центральних ЗМІ Росії", - сказано в документі. На думку білоруських депутатів, такі дії завдають шкоди розвитку дружніх відносин між країнами і народами.

Нагадаємо, Держдума РФ прийняла заяву, в якій оцінила нинішній стан російсько-білоруських відносин. Депутати висловили впевненість у тому, що "кон'юнктурні політичні інтереси, які стали брати гору в ході розпочатої в Білорусі передвиборної кампанії, не повинні призвести до підриву союзницьких стратегічних відносин" між країнами.

"Використовувана наразі керівництвом Республіки Білорусь антиросійська риторика викликає подив і повне неприйняття у російського народу, йде врозріз із загальноісторичною долею російського та білоруського народів, суперечить духу сформованих багатовікових культурних і економічних зв'язків, нашого способу життя та мислення", - наголошується в заяві.

Як відомо, на початку жовтня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у своєму відеоблозі звинуватив президента Білорусі в тому, що той намагається зробити Росію одним з головних ворогів своєї країни.

"Прагнення сформувати в суспільній свідомості образ зовнішнього ворога завжди відрізняло білоруське керівництво. Тільки раніше в цій ролі виступали Америка, Європа, Захід у цілому. Тепер одним із головних ворогів оголошена Росія", - сказав Мєдвєдєв.

Читайте також:

Держдума РФ засудила "антиросійську риторику" Білорусі

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко заявив, що не буде займатися показухою, як Мєдвєдєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: