Білорусь встановила митні пости на кордоні з Росією

На кордон виїхали близько 30 митників, які вже перевіряють документи на в'їзд до Білорусі і виїзд з території республіки.

Вітебська регіональна митниця розпочала спорудження митних постів на кордоні з Росією. "Розпочато практичну роботу з функціонування з білоруського боку митних постів на основних російсько-білоруських магістралях", - повідомив заступник начальника регіональної митниці Євген Сергєєв.

За його словами, на кордон виїхали близько 30 митників, які вже перевіряють документи на в'їзд до Білорусі і виїзд з території республіки.

Рано вранці 17 червня на автостраді Москва-Мінськ у районі кордону з'явився пересувний вагончик, в якому і розташувалися митники. Напис на цій споруді свідчить, що це - пункт прийому повідомлень про переміщення товарів через кордон.

Раніше Мінськ оголосив про намір ввести посилений режим контролю на основних авто- і залізничних магістралях між Білоруссю і Росією. Пояснювалося це необхідністю боротьби з контрабандою і прагненням дати симетричну відповідь на "неадекватні дії і рішення деяких державних органів Росії".

Загострення відносин між Росією і Білоруссю почалося навесні: Москва не видала Мінську кредит у 500 мільйонів доларів, а потім, влітку, ввела обмеження на ввезення в РФ білоруської молочної продукції. Ці дії викликали протест білоруської сторони і погрози застосувати адекватні заходи.

Читайте також:

Мінськ посилив митний контроль на кордоні з Росією

РФ і Білорусь досягли згоди у "молочній війні"

Росія виграє "молочну війну": білорусів витіснили з ринку

Путін заборонив міністрам ображатись на білорусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: